Fundacja elManto

ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa

Aplikacje

Platforma Ayloov

Od 2020 roku pracujemy nad naszym głównym projektem, jakim jest platforma Ayloov do zarządzania organizacją. Tworzymy cały organizm od podstaw.

Ayloov z miłości do funkcjonalności

Ayloov powstaje z miłości do funkcjonalności. Lubimy mieć pod ręką, w jednym miejscu, wszystkie aplikacje, które ułatwiają codzienną pracę. Nie lubimy skakać po aplikacjach i marnować czas na logowanie i szukanie odpowiedniego narzędzia do danej czynności. Pozbyliśmy się niepotrzebnych, a zarazem nieefektywnych kroków, które blokowały działania organizacji.

W Ayloov spotykają się wszystkie, niezbędne do funkcjonowania organizacji, procesy. W jednej wirtualnej przestrzeni spotykamy się z zespołem rozproszonym po całym świecie oraz z kontrahentami i dostawcami.

Dzięki pakietom funkcji nie będziecie już szukać kilku programów, ani przełączać się między nimi. Zyskujecie na czasie, nie gubicie się w sieci niezliczonych aplikacji.

Ayloov umeblowane do potrzeb

W Ayloov każdy organizuje sobie “biurko” pod swoją organizację/wspólnotę/stowarzyszenie. Dobieracie aplikacje pod swoje potrzeby.

Postanowiliśmy dać, sobie i Wam, wirtualną przestrzeń, która będzie elastyczna w oferowaniu funkcjonalności – tak, aby każdy mógł wybrać to z czego będzie korzystać.

Ayloov pomaga uporządkować przestrzeń organizacji. Wprowadza ład i harmonię. W jednym miejscu spotykają się współpracownicy całej organizacji, którzy w łatwy sposób mogą przesyłać między sobą pliki, dokumenty czy bieżące informacje. Cała organizacja zamknięta w jednej przestrzeni wirtualnej.

Ayloov dla każdego

Ayloov daje wsparcie w codziennym działaniu małym i dużym zespołom, składającym się z pracowników Waszej organizacji, wolontariuszy/praktykantów czy partnerów. Ayloov oferuje automatyzację pracy z pracownikami i kontrahentami.

Udostępniamy aplikacje, które poprawią komunikację zespołu, zoptymalizują nieefektywne procesy biznesowe i pozwolą skupić się na realizacji własnych celów.

Platforma dostępna także do działań prywatnych, dla grona znajomych czy rodziny.

Polski i niezależny projekt

Projekt w całości jest finansowany z kapitału polskiego. Nigdy nie pozwolimy na przejęcie Ayloov przez kapitał zagraniczny.

Zależy nam na Twojej prywatności przez co Ayloov zostało zaprojektowane tak, aby nie przekazywać żadnych danych wrażliwych, informacji o Twojej aktywności i preferencjach do firm z Big Techu.

Twoje dane i dane Twoich znajomych, które znajdują się w Ayloov, zostają w Ayloov. Nie sprzedajemy i nigdy nie będziemy sprzedawać tych danych jak to robią firmy z Big Techu.

Wesprzyj Ayloov

Możesz stać się współtwórcą naszej platformy, która ma służyć każdej dobrej inicjatywie. Dorzuć “grosza” do kolejnego etapu projektowego. Sprawdź szczegóły