Fundacja elManto

ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa

Produkcja Wideo

#JezuUfamTobie – Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego

Nowenna podyktowana przez Pana Jezusa do św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Przez dziewięć dni modlimy się za dusze, które Pan Jezus chce przyprowadzić do zdroju swojego miłosierdzia.

Pragnę, abyś przez te dziewięć dni sprowadziła dusze do zdroju Mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie w śmierci godzinie. W każdym dniu przyprowadzisz do Serca Mego odmienną grupę dusz i zanurzysz je w tym morzu miłosierdzia Mojego. A ja te wszystkie duszę zaprowadzę w dom Ojca Mojego. Czynić to będziesz w tym życiu i przyszłym. I nie odmówię niczego żadnej duszy, którą wprowadzisz do źródła miłosierdzia Mojego. W każdym dniu prosić będziesz Ojca Mojego przez gorzką Mękę Moją o łaski dla tych dusz.

Dzienniczek nr 1209

Święto Miłosierdzia Bożego przypada co roku w I niedzielę po Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Została ona ustanowiona przez Papieża Jana Pawła II. W 1995 roku na prośbę Episkopatu Polski Ojciec Święty wprowadził to święto dla wszystkich diecezji w Polsce. W dniu kanonizacji Siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku Papież ogłosił to święto dla całego Kościoła.

Własna produkcja

Odpowiadając na potrzebę serc oraz wezwanie Pana Jezusa zrealizowaliśmy własne nagranie Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Korzystajcie z niego. Udostępniajcie innym. Niech się niesie w świat. Niech będzie pomocne w przyprowadzaniu zbłąkanych dusz do Zdroju Miłosierdzia.